Vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Naše služby > Příslušenství > Vybavení bazénu

Vybavení bazénu

Schodiště

Schodiště je nesporně nejvýraznějším doplňkem pro zvýšení pohodlí vašeho bazénu jak pro malé, tak pro dospělé: umožňuje snadný vstup do vody a současně představuje plochu vhodnou pro odpočinek a rozhovory "s nohama ve vodě"… Povšimněte si rozdílnosti tvarů a ergonomie čtyř stupňů modelu R 276 ze vstřikovaného plastu, který je výhradním výrobkem Bazénů Desjoyaux. Nabízíme různé druhy schodů - do rohu či po celé šířce bazénu.

       Románské schody  RS 276                          Rohové vnitřní  schody                         Podélné vnitřní schody

  Schodiště do bazénu    rohové schody.jpg        podélné schody.jpg

Ohřev vody

Vaše filtrační jednotka Desjoyaux poskytuje tři možnosti, jak zajistit ohřev vody: tepelným čerpadlem, elektrickým ohřívačem nebo výměníkem. Začlenění ohřevu vody ( v případě venku umístěného bazénu a vybaveného letní plachtou) vám může (v závislosti na místních klimatických podmínkách) prodloužit koupání o dva až tři měsíce, aniž byste museli očekávat neúnosné zvýšení nákladů.

 Elektroohřev bazénu Výměník k bazénu Tepelné čerpadlo pro bazén

Protiproud

Tento opční doplněk je možné použít pro celou škálu naší nabídky filtrací. Značně zvyšuje výkon trysky a tak vám umožňuje, abyste se mohli věnovat sportovnímu plavání, nebo si nechali udělat lokální masáže.

Protiproud v bazénu

 

Další příslušenství

  • Solární sprchy
  • Vysavače - poloautomatické, automatické (robotické)
  • Kartáče, síťky, hadice, teleskopická tyč
  • Bazénová chemie, minilaboratoře, bazénová sůl
  • Úpravny vody