Vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Naše služby > Příslušenství > Zakrytí bazénu

Zakrytí bazénu

Letní plachta

Musíte počítat s tím, že váš bazén bude potřebovat alespoň základní doplňující výbavu, např. letní plachtu s navíječem, abyste během noci mohli uchovávat teplo nastřádané za dne.

Zakrytí bazénu letní plachtou

Zimní plachta

Dále zimní plachtu, která na jaře usnadní znovuuvedení vašeho bazénu do provozu. Je neprůsvitná a tak zabrání rozmnožení řas i uchrání bazén před listím a jinými nečistotami během zimy.

Zakrytí bazénu zimní plachtou

Termoizolační plachta

Plovoucí termoizolační plachta má nejlepší izolační schopnosti ze všech plachet v naší nabídce. S jejím použitím se Vám sníží náklady na ohřev vody až o 70%! Tím že zabraňuje odparu vody se významně snižuje spotřeba chemických (dezinfekčních) přípravků a náklady na odvlhčování u vnitřních bazénů. Plachta se skládá ze tří vrstev. Spodní vrstva má pyramidální strukturu a je odolná proti mikrobům a chemickým produktům. Prostřední vrstva je z PE pěny o tloušťce 6 mm. Horní vrstva je z PE fólie zesílené textilním vláknem.

Plovoucí termoizolační plachta na bazény

Univerzální bezpečnostní plachta na léto i zimu

Univerzální plachta je snadno použitelná pro všechny tvary bazénů. Plachta je položena na obrubních kamenech - bez dotyku s vodní plochou. Kromě izolace poskytuje ochranu proti pádu malých dětí či domácích mazlíčků do vody. Bezpečnostní plachta je vyrobena z PVC fólie zesílené tkaninou, která jí zajišťuje pevnost. Plachta je opatřena každých 120-150 cm zesilující tyčí z anodisovaného hliníku. K vybavení dále patří navíjecí a fixační tyč, rychloúchyty, nerez hmoždinky a navíječ (kolovrátek).

Univerzální bezpečnostní plachta na bazén na léto i zimu

Lamelová roleta

Jedná se o plně automatické řešení zakrytí bazénu: bezpečné, rychlé a velice estetické. Naše nabídka obsahuje širokou škálu automatických navíječů. Roleta je složena z PVC lamel 14x60 mm. Lamely jsou na jedné straně mírně obloukové. Lamely jsou vodotěsné, velmi snadno čistitelné, odolné proti nárazu a UV záření.

Lamelová roleta na bazén