Vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Naše služby > Dodávka bazénů na klíč

 

Stavba bazénu ze ztraceného bednění

Systém ztraceného bednění byl vytvořen a patentován společností Desjoyaux v roce 1978.

Jedná se o koncepci “aktivního ztraceného bednění”, které se skládá z prvků 0,25 m širokých lisovaných z recyklovaného polypropylenu. Tato technologie zajišťuje dlouhodobou životnost a my Vám na konstrukci dáváme 30 letou záruku. Speciální polypropylenové desky jsou montovány do různých rozměrů a tvarů dle vašeho přání. Panely jsou vyztuženy a vylity betonem přímo na místě realizace, tím vznikne samonosná konstrukce.

Dodávka bazénů na klíč

Montáž bazénu - Váš bazén za pouhých 10 dnů

Nákres bazénu před montážíStavba bazénu je pro Vás závažný krok, který dokážeme s naší technikou rozčlenit na úseky, a ty pak zvládnout včas, ať jsou rozměry bazénu jakékoli. Když se při jednání  dohodneme na tvaru vašeho budoucího bazénu, na jeho rozměrech a umístění, filtrování a případných opčních doplňcích, "seřídíme" současně i plán jeho výstavby a data nástupu různých skupin řemeslníků.

Když se přiblíží dohodnuté datum příchodu zednické čety, dostanete všechny díly, ze kterých bude postaven váš bazén: konstrukční prvky i armaturu, filtrační systém, výstelku, obrubní kameny… a odpovědný pracovník s vámi vše prověří ještě před zahájením prací.

1. krok - vyznačení umístění

Před prvním výkopem zástupce  jeden z techniků vyznačí konečné umístění vašeho bazénu.

Vyznačení konečného umístění bazénu Vyznačení konečného umístění bazénu

2. krok - zednické a dokončovací zemní práce

Nyní přijde chvíle pro zednickou četu, která sestaví konstrukci, vyplní ji armaturou a betonem, umístí výstelku a provede dokončovací zednické práce. Za příznivých povětrnostních podmínek můžete u soukromého bazénu počítat, že vše bude hotovo, včetně dokončovacích zemních prací,

do 15 - 20 pracovních dní.

Sestavená kontrukce bazénu Vyplnění konstrukce bazénu armaturou a betonem Montáž bazénu Desjoyaux Montáž bazénu Desjoyaux Montáž bazénu Desjoyaux

3. krok - Zapojení filtračního systému a protokol o předání práce

Zapojení vašeho filtračního systému provede výhradně kvalifikovaný odborník. Jakmile bude váš bazén připraven, odpovědný zástupce Desjoyaux vám vysvětlí základy údržby a úpravy vody. A to bude také chvíle podepsat protokol o předání práce.

                                                                                                             PRŮBĚH STAVBY BETONOVÉHO BAZÉNU DESJOYAUX

Bazén 7 x 3,5m Čebín