Vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Naše služby > Dodávky bazénové technologie

Unikátní bazénová technologie od firmy Desjoyaux

Máte strach, že Vám bude potrubím z filtrace unikat voda? Nechcete řešit čištění a výměnu pískové filtrace nebo nemáte prostor na venkovní technickou šachtu? Unikátní bezpotrubní řešení bazénové filtrace Desjoyaux tohle vše eliminuje. Filtrační jednotka je buď zavěšená přímo v bazénu nebo v panelu bezprostředně za bazénem. Tímto způsobem nejen ušetříte místo pro terasu, ale také vyloučíte možné úniky vody z potrubních systémů.

Proč si vybrat bazénovou technologii od Bazény Zlín, s.r.o.

  • Dodáváme unikátní filtrace bezpotrubních systémů Desjoyaux
  • Stavíme bazény z monolitických železobetonových konstrukcí
  • Poradíme si i s ohřevem slané či sladké vody různými způsoby
  • Dodávky technologií a stavbu bazénu provádíme na klíč

Jak bezpotrubní systém Desjoyaux funguje?

Filtrační blok nasává vtokovou kapkou vodu z bazénu. Skimmer umožňuje nasávání pouze jedním směrem a zabraňuje zpětnému vytékání. Voda postupuje přes koš na hrubé nečistoty do filtračního vaku z vrstveného mikroporézního materiálu na bázi netkané textilie. Voda se po úpravě vrací zpět do bazénu výtlačnou tryskou. Bazén není napojen na kanalizaci a vodovodní řad. Nevede z něj žádné potrubí a není třeba ani čistit a řešit případný servis bazénové pískové filtrace.

Monolitická železobetonová konstrukce vydrží několik generací

Konstrukci našich bazénu tvoří železobetonový monolit vytvořený ze ztraceného bednění s betonáží stěn i dna bazénu v jeden den. Nemusíme tak bazén obsypávat, abychom ho mohli napouštět vodou a rovněž nemusíme bazén napouštět, abychom ho mohli obsypávat zeminou. Mimořádně stabilní konstrukce nepotřebuje žádné další statické zajištění. Chcete se dozvědět více informací o námi dodávaných bazénových technologií? Kontaktujte nás.