Vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Naše služby > Dodávky bazénové technologie

 UNIKÁTNÍ BAZÉNOVÁ TECHNOLOGIE 

Jak spojit rychlost filtrace, spolehlivost proti únikům vody, úspory vody a efektivnosti filtrace? Celý rozdíl je v systému filtrace.

Systém se inspiroval závěsnými lodními motory, neobsahuje potrubní rozvody, čímž jsou vyloučeny dlouhé a nákladné práce při budování podzemních rozvodů a zároveň nemůže dojít k netěsnostem. Filtrační jednotka Desjoyaux, ať už zavěšená nebo zabudovaná do konstrukce (dle volby), se skládá z prostoru filtru ponořeného pod vodní hladinou a obsahující rovněž trysky a z technického prostoru zabudovaného do ochozu bazénu.
Při filtraci je voda nasávána skimmerem na membránu s pórovitostí 6 až 30 mikronů. Voda je následně vypouštěna do bazénu přes trysky. Takto je díky kroužení vody celý objem bazénu filtrován přes membránu, nad kterou se v předfiltru nachází desinfekční prostředky.

Výsledek: žádný odvod vody do odpadu, ekologičtější forma filtrace, čirá a čistá voda.

Technologie filtrace je skvělým řešení také při renovaci či rekonstrukci betonového bazénu. Do filtrační jednotky se dá přidat protiproud, salinizace, standardně obsahuje světlo. 

 

Proč si vybrat bazénovou technologii od Bazény Zlín, s.r.o.

  • Dodáváme unikátní filtrace bezpotrubních systémů Desjoyaux

       TYPY  BAZÉNOVÉ FILTRACE : 

       Závěsná filtrace      GRI 181                                                        ZABUDOVANÁ  FILTRACE    PFI 181 

       filtrace GRI 181.jpg                  filtrace PFI 181.jpg

 

 

  • Stavíme bazény z monolitických železobetonových konstrukcí bez nutnosti zhotovení betonové desky

d0cc7470-5c49-4431-ad0b-7c6c23f9379f.jpg

 

  • Poradíme si i s ohřevem slané či sladké vody různými způsoby

Tepelné čerpadlo                                výměník                                            elektrický ohřev

Tepelná čerpadla.jpg     Výměníky.jpg    prislus04.jpg

 

  • Dodávky technologií a stavbu bazénu provádíme na klíč

Jak bezpotrubní systém Desjoyaux funguje?

Filtrační blok nasává vtokovou kapkou vodu z bazénu. Skimmer umožňuje nasávání pouze jedním směrem a zabraňuje zpětnému vytékání. Voda postupuje přes koš na hrubé nečistoty do filtračního vaku z vrstveného mikroporézního materiálu na bázi netkané textilie. Voda se po úpravě vrací zpět do bazénu výtlačnou tryskou. Bazén není napojen na kanalizaci a vodovodní řad. Nevede z něj žádné potrubí a není třeba ani čistit a řešit případný servis bazénové pískové filtrace.

Monolitická železobetonová konstrukce vydrží několik generací

Konstrukci našich bazénu tvoří železobetonový monolit vytvořený ze ztraceného bednění s betonáží stěn i dna bazénu v jeden den. Nemusíme tak bazén obsypávat, abychom ho mohli napouštět vodou a rovněž nemusíme bazén napouštět, abychom ho mohli obsypávat zeminou. Mimořádně stabilní konstrukce nepotřebuje žádné další statické zajištění. Chcete se dozvědět více informací o námi dodávaných bazénových technologií? Kontaktujte nás.